Американські художники здійснили унікальний синтез класичного живопису та сучасного бодіарту - telo1Американські художники Чедвік Грей і Лора Спектор придумали унікальний спосіб комбінування своєї любові до мистецтва 19-го століття із сучасним бодіартом. Художній тандем відтворює класичні картини з музеїв з усього світу прямо на тілі самого Чедвіка.

Серія цих малюнків отримала назву “Музейна анатомія”. Спектор і Грей зв’язуються з картинними галереями з різних країн і запитують дозвіл на проведення фотозйомки знаменитих творінь 19-го століття. Вони воліють працювати з картинами, які не виставлялися на публіці останні 50 років.

Після вибору зображення художники запитують про  наявний матеріал або роблять знімки самі. Коли фотографії готові, починається основна робота, де в ролі полотна незмінно виступає тіло Чедвіка Грея. Спершу вони підшукують найкращу позу для демонстрації, щоб зобразити  майбутню картину якомога вигідніше. Далі зображення протягом 10-15 годин наноситься на певні частини фігури людини.  “Отримана картина показує прекрасну комбінацію античності, історії та технології в сучасному аспекті”, – розповіли Грей і Спектор про свої роботи.

За матеріалами сайту drunov.ru

 

Американські художники здійснили унікальний синтез класичного живопису та сучасного бодіарту - telo2Американські художники здійснили унікальний синтез класичного живопису та сучасного бодіарту - telo3Американські художники здійснили унікальний синтез класичного живопису та сучасного бодіарту - telo4Американські художники здійснили унікальний синтез класичного живопису та сучасного бодіарту - telo5

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *