Ученицю однієї зі шкіл американського штату Техас минулої п’ятниці виключили з навчального закладу через відмову носити на шиї картку з вбудованим RFID-чіпом. Нову шкільну ініціативу, що стосується всіх учнів, вона розцінила як сатанинську, а сам чіп дівчинка назвала «міткою Звіра» з біблійної книги Одкровення.

Північний незалежний шкільний округ у місті Сан-Антоніо (шт. Техас) почав примусове впровадження RFID-міток минулої осені. Кожен учень отримав картку, щоб обов’язково носити на шиї. Крім вмонтованого радіочастотного чіпа, на картку наноситься штрих-код, а в ньому закодований номер соціального страхування дитини.

Чіп необхідний, щоб відстежувати учнів у шкільному кампусі, система старанно фіксує час прибуття кожної дитини. Нашу героїню, яку звати Андреа, ще в листопаді  попередили, що носіння картки на території школи є обов’язковим, а якщо вона не підкориться цим вимогам, то шукатиме інший навчальний заклад.

За матеріалами сайту  gizmonews.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

5 коментар до “Школярку вигнали з навчального закладу через відмову носити RFID-чіп”
 1. Америку чекає вибух і розпад. Або з огляду на потужні держслужби і ненародну контрактну неадекватну армію – тихе голосування ногами. Через вихід штатів з США.
  Справа в тому, що
  “”Из-за слишком сильных служб государства и постоянных внешних войн, общественность штатов претерпела слишком быстрые изменения морали и ментальности.
  Там просто есть несколько сжатых пружин, которые сами или под кризисы распрямляются. Разминаюися в осях, не уравновешивая друг друга.

  Перегиб в политкорректности привёл к рецидиву сил, ранее (в пределе) представленных Ку-Клукс-Кланом.
  Увы, вспоминаются в связи с Техасом Джон Кеннеди и заодно все прочие.
  Обаме не стоит занимать в конфликтных вопросах какую-то сторону. например, педалировать навязывание гомосексуализма.
  Его жизнь нужна всей Планете ради более важных и человечных проблем.
  Нельзя девиацией подменять истинную свободу, либерализм, приваси, морали, которым разгулом личной инициативы нанесён огромный вред.

  Боже, храни Обаму, надежду Планеты! От поспешности, ошибок и врагов.

 2. молодец девочка – это пробы пера сначала карточки и биометрические паспорта затем клеймо на лоб и на руку пора всем хорошо задуматься о точ что будет с нашими детьми завтра..- в Одессе при Гурвице тоже было такое и на этом еще и бабло заработали…

 3. “«міткою Звіра» з біблійної книги Одкровення.” видимо саму Библию они то и не читали!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *