В Угорщині 28 – 31 березня відбувся Чемпіонат Європи з панкратіону. Троє буковинців взяли участь у складі національної збірної команди України: Юрій Чижевський, Анна Беженар і Олександр Доскальчук – представники обласного ФСТ «Україна», студенти Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, факультету фізичної культури та здоров’я людини.  Кожен з цих спортсменів є взірцем Чернівецького панкратіону і спорту загалом. Юрій Чижевський – 92 кг (тренер І. Наконечний) виборов золоту медаль у  розділі «агон» та срібну медаль у розділі «ММА». Анна Беженар – 53 кг (тренер І. Наконечний) здобула золоту нагороду в розділі «агон» та золоту нагороду в розділі «ММА». У двох поєдинках здобула перемогу нокаутом і в трьох – больовими прийомами. Олександр Доскальчук – 62 кг (тренер П. Горюк) виборов бронзову медаль у розділі «ММА». За підсумками виступів 2012 року Олександр Доскальчук і Анна Беженар визнані кращими спортсменами року світової організації «ФІЛА» і будуть нагороджені в червні в Канаді на чемпіонаті Світу. Нині наші спортсмени готуються до фіналу Кубка України, що відбудеться 23 – 27 квітня, та до червневого чемпіонату Світу в Канаді. У загально-командному заліку збірна команда України посіла І місце в розділі «агон» та ІІІ місце у розділі «ММА». Департамент освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА