Студентська профспілкова організація Києва та фан-клуб ФК «Динамо-Київ» заснували спільний проект: «Студентська футбольна ліга ФК «Динамо-Київ» 2013 р.». У рамках проекту команди вищих навчальних закладів Києва проведуть чемпіонат і визначать найсильнішого.

Студентська ліга проводиться вдруге. У новому 2013-му році список учасників розширився з 12 до 16 команд. Матчі відбудуться на спортивно-тренувальній базі ФК «Динамо-Київ» у Конче-Заспі. Фінал турніру буде проведено на стадіоні Динамо ім. В. В. Лобановського.

20 березня відбулась церемонія жеребкування Студентської футбольної ліги 2013р. За регламентом турніру, 16 команд були поділені на чотири корзини відповідно до рейтингу кожної з них – за принципом чемпіонату Європи.

За підтримки профкому студентів університету команда Київського національного університету будівництва та архітектури бере участь у змаганнях та, за підсумком жеребкування, виступатиме у групі В: 1. КНУБА; 2. Університет ринкових відносин; 3. Київський національний університет імені Тараса Шевченка; 4. Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут» (КПІ).

Результати проведених матчів та анонси запланованих – на сайті ФК «Динамо» у розділі «Студентська ліга».

За інформацією КНУБА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу