У Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського 03 квітня 2013 року в найбільшому концертному залі Донецька (Палац молоді «Юність») відбувся традиційний студентський конкурс «Гуморина-2013», приурочений до Міжнародного дня сміху.

На конкурс були представлені такі номінації: музичний, оригінальний, хореографічний жанри, стем-КВК та відеокліп. За перемогу боролися інститути і факультети ДонНУЕТ імені М. Туган-Барановського.

Основна ідея заходу полягала у тому, щоб створити атмосферу циркової вистави, що простежувалося і в оформленні сцени, і у стилі ведучого, а номери команд були настільки яскравими та позитивними, що усмішка не сходила з облич глядачів протягом усього свята.

Визначення переможців конкурсу відбулося шляхом виставлення рейтингових оцінок командам членами журі у кожній з номінацій, після чого учасники були нагороджені почесними грамотами та пам’ятними подарунками.

Головним організатором конкурсу стала профспілкова організація студентів ДонНУЕТ імені М. Туган-Барановського за безпосередньої підтримки керівництва ВНЗ.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу