У 2014 році п’ятеро українців в рамках Міжнародної парламентської стипендії отримають можливість протягом 5 місяців (з 1 березня до 31 липня) проходити стажування у Бундестазі Федеративної Республіки Німеччина, що фінансуватиметься за рахунок парламенту Німеччини.

Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, що цікавляться політикою та прагнуть активності у громадському житті України. Передумовами участі є завершена вища освіта та дуже добре володіння німецькою мовою.

На початку програми учасники отримають від адміністрації Німецького Бундестагу, Берлінських університетів, а також від політичних фондів та фракцій Бундестагу загальну інформацію щодо політичного життя Німеччини і парламентської роботи. Після цього учасники програми пройдуть стажування в офісах депутатів Бундестагу в якості їх помічників. Також учасникам буде надана щомісячна стипендія 450 євро, безкоштовне проживання в Берліні, страхування та будуть відшкодовані кошти на поїздку.

Детальну інформацію, а також формуляри заявок можна знайти на офіційному веб-сайті Бундестагу (www.bundestag.de/ips). Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі – 30 червня 2013 року.

Контактна особа: представник Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Оксана Ковальчук (тел. 044-247-68-12; e-mail: pol-31@kiew.diplo.de).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу