У Гамбурзі відкрили Танцюючі вежі - bashniУ Гамбурзі відбулося офіційне відкриття двох висоток особливої форми. Скляно-сталеві творіння нахилені одне до одного, а їх верхні частини дещо розходяться, нагадуючи партнерів у танці. Висота новобудов становить близько 90 метрів.

Проект обійшовся в 180 млн євро. Спорудження почалося восени 2009 року, а перші орендарі уклали угоди ще в серпні минулого року.

Займається будівництвом компанія Strabag, що з 800 співробітниками зайняла поверхи з першого по 16-й. Крім того, Танцюючі вежі прихистять фірму-виробника алкоголю і готель. Також незабаром тут облаштується адвокатська контора Норберта Ауст, власника гамбурзького театру імені Шмідта. На нижніх поверхах відкрили легендарний клуб Mojo.

Відзначимо, що автор веж Хаді Тегерані – один з найпопулярніших архітекторів Німеччини. Він є творцем офісних будівель у Кельні, що нагадують портові крани, вокзал для поїздів далекого спрямування.

Франкфуртського аеропорту та університету Zayed в Абу-Дабі. Крім того, Тегерані був учасником розробки офісної будівлі Dockland на Ельбі.

За матеріалами сайту korrespondent.net

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *