Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження від 27 березня 2013 р. № 165 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту у 2013 році», яке було розроблено на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2012 р. № 983 «Про оптимізацію мережі державних наукових установ», яким зокрема передбачено реорганізувати у 2013 році Науково-дослідний інститут “Кримська астрофізична обсерваторія” шляхом приєднання до Київського національного університету імені Тараса Шевченка з утворенням на його базі відокремленого структурного підрозділу університету.

Метою розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 березня 2013 р. № 165 є перерозподіл видатків загального та спеціального фондів, передбачених Міністерству, у межах загального обсягу, зокрема:

– зменшення обсягу видатків розвитку за програмою 2201040 у зв’язку з тим, що Науково-дослідний інститут “Кримська астрофізична обсерваторія» реорганізовано шляхом приєднання до Київського національного університету імені Тараса Шевченка з утворенням на його базі відокремленого структурного підрозділу університету;

– збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 2201290 “Дослідження, наукові та науково-технічні розробки, проведення наукових заходів Київським національним університетом імені Тараса Шевченка”.

Прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 березня 2013 р. № 165 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту на 2013 рік» дасть змогу Науково-дослідному інституту «Кримська астрофізична обсерваторія» виконувати науково-дослідні роботи, утримувати та зберігати унікальні наукові об’єкти, що становлять національне надбання у складі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу