10 кроків ректора до студентів - ddУ  Київському національному університеті будівництва та архітектури відбулася зустріч студентів університету із ректором КНУБА П.М. Куліковим, проректором з навчальної та навчально-виробничої роботи М.Ю. Авксєнтьєвим та проректором з навчальної роботи і комплексного розвитку Г.В. Лагутіним. Під час заходу були розглянуті питання гуртожитків КНУБА, обговорено найважливіші аспекти діяльності студентів, а також окреслено основні проблеми та перспективи співпраці студентства з керівництвом університету.

Ректор у своєму виступі звернув увагу студентства на новостворену концепцію розвитку КНУБА, за якою передбачено як проведення поточних ремонтних робіт приміщень КНУБА, так і окреслені більш глобальні перспективи розвитку університету.

Як повідомив Петро Мусійович, невдовзі розпочнеться робота із створення Студентського культурного центру із сучасною актовою залою на 800 місць, буде відкрито тренажерний зал для студентів, а також інші місця для проведення дозвілля. Окрім того, зазначив ректор, найближчим часом буде реконструйовано спорткомплекс, завершено будівництво спортивних майданчиків. «Здоровий студент – міцна держава», – наголосив П. М. Куліков.

Окрім того, ректор підкреслив, що потрібно залучати до наукової роботи якомога більше студентів. На запитання щодо поповнення фондів бібліотеки КНУБА Петро Мусійович пообіцяв розширити співробітництво із іншими бібліотеками – зокрема, найближчим часом із бібліотеками Москви, Санкт-Петербургу та Самари.

Петро Мусійович також повідомив студентам про те, що в університеті буде запроваджуватися практика трансляції лекцій із різних навчальних закладів світу в он-лайн-режимі. Для цього уже розпочали ремонт сучасної аудиторії, в якій буде встановлено необхідну апаратуру.

На запитання студентів щодо оновлення та функціонування гуртожитків відповідав проректор Г.В. Лагутін. Зокрема, студентів хвилювали питання щодо ремонту стічних труб та оновлення приміщень у гуртожитку, створення чи упорядкування зон відпочинку біля гуртожитків, спортивних майданчиків, асфальтування доріжок, забезпечення повноцінного меблювання кімнат, виділення спеціальних приміщень у гуртожитках для засідань рад студентського самоврядування тощо.

Проректор М. Ю. Авксєнтьєв дав відповіді на запитання студентів щодо оновлення технічного обладнання КНУБА, зокрема, комп’ютерної техніки. «Ми наразі розробляємо концепцію інформаційного розвитку КНУБА, тож будемо ради почути також і ваші пропозиції і побажання», – повідомив Максим Юрійович.

Під час заходу студенти будівельного факультету запропонували впровадити електронні журнали, за допомогою яких можна буде дистанційно простежувати успішність кожного студента. Вони навіть написали програму для цього своєрідного електронного «щоденника». Керівництво університету вирішили піти їм назустріч та експериментально запровадити цю систему на одному факультеті. Згодом самі студенти повинні будуть оцінити її ефективність.

На завершення студенти погодили розробку програми «10 кроків ректора до студентів», яка має допомогти налагодити і вдосконалити співпрацю керівництва університету та студентської молоді.

 За інформацією КНУБА

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *