Чоловік-русалка розлякує рибалкам усю рибу - mertailorРибалок американського штату Флорида турбує, що в річках, де вони протягом довгих років рибалили, мінімум три рази на тиждень з’являється хлопець з хвостом, який розполохує всю рибу в окрузі.

Коли 22-річний американець на ім’я Ерік Дюшарм надягає майстерно зшитий хвіст, він перевтілюється у справжнього тритона. Як стверджує сам Ерік, він спить, їсть і дихає точно так само, як і русалка, а хвіст намагається одягати якомога частіше.

– Це просто спосіб життя, який я сам обрав, – розповів чоловік.

Тричі на тиждень житель міста Кристал-Рівер близько півтори години проводить в одному з місцевих водойм, плаваючи в костюмі ручної роботи.

– Як тільки я вдягаю хвіст, у мене виникає таке відчуття, ніби я трансформуюся. Коли я потрапляю в воду, то входжу в інший світ, – поділився враженнями Дюшарм.

За словами хлопця, таке дозвілля дає йому змогу відпочити від навколишнього світу.

– У воді я почуваюся абсолютно незалежним від зовнішнього світу, – пояснює Ерік, здатний затримувати дихання на чотири хвилини.

Русалками американець був зачарований ще з дитинства, однак сьогодні улюблене заняття приносить хлопцеві дохід. Використовуючи уретан, латекс, силікон і каучук Дюшарм створює приголомшливі костюми для плавання, що може придбати будь-хто.

За матеріалами сайту news.mistinfo.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *