У Києві записати дітлахів до садочків можна через інтернет - dityachij sadЗ початку квітня в усіх районах Києва запрацювала система електронної реєстрації дітей дошкільного віку до навчальних закладів.

“Відтепер батьки маленьких киян можуть легко записати своїх дітей до дитячого садочка. Передусім, необхідно визначитися, у який саме заклад ви хотіли б записати свою дитину. Для цього потрібно зайти на сайт www.dnz.kiev.ua, ознайомитись зі списком комунальних дитсадків міста, переглянути детальну інформацію про них і заповнити форму заяви, вказавши номери бажаних установ”, – ідеться у повідомленні прес-служби КМДА.

Кожен дитсадок у системі має  унікальний номер. Після подання заявки потрібно звернутися до реєстратора у Центрі надання адміністративних послуг свого району для підтвердження інформації та пред’явити: оригінал свідоцтва про народження дитини; документ, що  засвідчує особу заявника; документи, які підтверджують усиновлення чи встановлення опіки, якщо заява подається усиновлювачами чи опікунами; документ, що підтверджує віднесення заявника до пільгової категорії; дозвіл на опрацювання персональних даних.

Після підтвердження інформації реєстратор видасть довідку про запис до реєстру майбутніх вихованців.

“Після завершення реєстрації дитині присвоюється персональний обліковий запис у електронній системі з відповідним ідентифікатором користувача (логіном) та тимчасовим паролем для доступу. За логіном можна заходити до внутрішньої частини порталу за адресою: https://portal.microsoftonline.com (розділ “Сайт групи”, рубрика “Стан запису”) та відслідковувати хід просування власної черги”, – розповіли у КМДА.

За матеріалами сайту: ukrinform.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *