Українські батареї стануть холодними - vesna

Весняне потепління на всій території України почнеться з 11 квітня, а до 14 числа пройдуть помірні дощі. Про це повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда. За його словами, динаміка температурного режиму збережеться без змін до 10 квітня.
З 12 квітня по всій території України відбудеться підвищення температури до +11 … +17 градусів, зокрема й на заході й півночі країни. На заході, півночі та в центрі країни температура становитиме від 0 до -5 градусів вночі і +4 … +9 градусів удень. На півдні і сході температура буде +1 … +5 градусів вночі і +10 … +15 градусів удень.

Протягом тижня сніговий покрив зійде з усієї території України.

Також варто очікувати помірні дощі у всіх областях, і тільки в Карпатах 11 – 13 квітня будуть сильні дощі з мокрим снігом, а також можливі паводки, що є звичайним явищем для Карпат з приходом весни.

Крім того, Кульбіда додав, що Київська міськдержадміністрація може завершувати опалювальний сезон у столиці після 15 квітня. «Виходячи з прогнозу погоди, який можна скласти нині, з 12 по 17 квітня середньодобова температура повітря вище 8 градусів тепла», – зазначив він.

За матеріалами  comments.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *