Міністерство освіти і науки України інформує про оголошення Варшавським університетом (Республіка Польща) конкурсу на стажування у XXIII Східній літній школі, що проходитиме з 1 до 21 липня 2013 року у м. Варшава.

Починаючи з 1992 року, Східна літня школа щорічно організовує міжнародне стажування для молодих науковців з країн колишнього СРСР, Центрально-Східної Європи та Північної Америки, які займаються вивченням історії своїх держав.

Щороку за цією програмою проходять стажування 20 слухачів. До участі у конкурсі запрошуються випускники вищих навчальних закладів віком до 35 років, які займаються власними науковими дослідженнями. Переваги надаються науковцям, які спеціалізуються на вивченні історії і суспільствознавства Східної Європи XIX-XX ст., а також періоду розпаду СРСР. Викладачами Літньої школи є професори з Великої Британії, Федеративної Республіки Німеччина, Республіки Польща, Угорщини, Італійської Республіки, Канади та США.

Передбачається, що у рамках програми молоді науковці також візьмуть участь у роботі Східноєвропейської конференції, що відбудеться 15 – 18 липня 2013 року.

Детальну інформацію про умови конкурсу можна знайти за електронною адресою: www.stadium.uw.edu.pl.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу