У 2012 році в Харківській області відкрили 28 нових дитячих садків. Про це під час наради з питання перспективи розвитку культурно-гуманітарної сфери в Харківській області повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

«За 2012 рік нам вдалося відкрити по всій області, включаючи м. Харків, 28 нових дитячих садків. Загалом у 2011-2012 рр. було відкрито 58 дитсадків. Також торік було відкрито 36 нових груп, що фактично забезпечило нові місця в дитячих садках для 2880 малюків. Ми зобов’язані відновити мережу дошкільних навчальних закладів. Це прямий вплив і на економіку, і на зайнятість населення, реальне поліпшення якості життя», – сказав голова ОДА.

Крім цього, за його словами, в 2012 році вперше за багато десятиліть на Харківщині зареєстровано зростання народжуваності.

«Поки що на 3,5%, але я впевнений, що ця тенденція збережеться, тому що, реалізовуючи проект Президента України «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства», наводячи порядок в системі охорони здоров’я, будуючи дитячі садки, ми даємо людям можливість давати нове життя більшій кількості дітей, ніж вони планували раніше. Побічно ми впливаємо на показники народжуваності в регіоні», – наголосив Михайло Добкін.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу