У Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля навчаються студенти з 22 країн світу, де 1 вересня 2010 року стартувала англомовна програма підготовки бакалаврів за напрямом «міжнародна економіка», а через два місяці вона була валідована Університетом Уельсу (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії). «Наявність англомовних програм, – говорить ректор Університету Борис Холод, – є обов’язковим атрибутом сучасного європейського університету. З 2010 р. ми маємо такі програми».

Отож, студенти, які навчаються у ВНЗ  за англомовною програмою отримають два дипломи: український з міжнародної економіки та британський з міжнародного менеджменту.

Слід зазначити, що англомовна програма користується зростаючим попитом як серед українських абітурієнтів, так і серед іноземних. Сьогодні на англомовній програмі у Дніпропетровському університеті імені А. Нобеля навчається близько 100 студентів.

Англомовна підготовка бакалаврів не єдина університетська програма, яка отримала міжнародне визнання. Уже 15 років при університеті працює Міжнародна школа бізнесу IBS, яка реалізує програму “Магістр бізнес-адміністрування”.

Реальними партнерами університету є понад 20 провідних університетів з Республіки Польщі, Федеративної Республіки Німеччини, Нідерландів, Французької Республіки, Королівства Іспанії, США та інших країн світу. За студентськими програмами мобільності щороку більше 30 студентів університету виїздять на навчання до одного із закордонних навчальних закладів-партнерів. Відповідно й університет приймає у своїх аудиторіях гостей з-за кордону, а наявність англомовної програми значно спрощує такий обмін.

«Вагомим фактом міжнародного визнання можна вважати сертифікацію системи управління якістю надання освітніх послуг та ведення наукових досліджень на її відповідність вимогам ISO 9001-2008, – підкреслює Борис Холод. – Університет Альфреда Нобеля має такі сертифікати від української, німецької, швейцарської та китайської організацій».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу