У 140 видах німецького пива знайшли надлишок миш'яку - pivo

У ряді німецьких сортів пива вчені виявили підвищений вміст миш’яку. Такі дані наводять  у доповіді вчені з Технічного університету Мюнхена, опублікованому на сайті Американського хімічного товариства.
«Коли рівень миш’яку в пиві вищий, ніж у воді, що використовується в пивоварінні, цей надлишок повинен надходити з інших джерел», – розповів автор доповіді Мехмет Коелхан. Конкретні сорти пива в доповіді не називаються, проте згадується, що в 140 зразках напою рівень миш’яку виявився вище 10 мікрограмів  на літр – допустимого порогу для питної води.

Учені проаналізували всі речовини, що використовуються в процесі пивоваріння, дійшли висновку, що миш’як потрапив у пиво з фільтруючого матеріалу під назвою кізельгур, що використовується для видалення з напою частинок хмелю і дріжджів.

Кізельгур складається із залишків діатомових водоростей і використовується в якості адсорбенту в текстильній, нафтохімічній та харчовій промисловості.

Учені зазначили, що пивоварні та інші підприємства харчової промисловості, що використовують кизельгур, повинні знати про його здатність вивільняти миш’як. «Такі прості заходи, як промивання кизельгура водою перед використанням, допоможуть уникнути попадання в продукти миш’яку», – зазначив Коелхан.

При цьому автори доповіді наголосили, що рівень миш’яку в пиві був не таким високим, щоб спричинити якісь негативні наслідки для здоров’я, проте ризик отруєння алкоголем є набагато більш реалістичною небезпекою.

За матеріалами km.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *