Сумка як обличчя людини. Яке обличчя ти сьогодні візьмеш із собою? - sumkaСумка – один із найважливіших аксесуарів людини. Певною мірою сумка – обличчя людини, адже за нею можна припустити, скільки людині років, який її соціальний статус, а також її особистий смак і якості.

Сумок забагато не буває ніколи. І це стосується не тільки жіночого гардероба, а й чоловічого також.У справжніх модниць у гардеробі сумок значно більше, ніж взуття. Хоча й існує стереотип, що сумку вибирають під взуття. Ось мені зовсім байдуже, чи пасує вона до нього чи ні, головне, щоб образ вражав у цілому.
Щоранку в мене існує проблема, як і в більшості жінок, що вдягнути. Коли я нарешті визначилася з вбранням, настає проблема вибору сумки – набагато складніша. Потрібно, аби вона не тільки пасувала до одягу, але й була зручною. У ній легко могли поміститися гаманець, два телефони, МР-3 плеєр, диктофон, а краще два, косметичка, ключі від будинку, офісу, ручка, блокнот, гребінець, куча папірців, візитки та ще якісь дрібниці. Ще було б ідеально, якби в неї поміщалося кімоно, бо перед тренуванням часу заїхати додому немає. Звичайно, повсякдень я ношу великі сумки, але найчастіше в них, як правило, є все, а знайти те, що потрібно, нереально.
Тому до вибору нової сумки я ставлюся дуже відповідально. Можу цілий день ходити по магазинах, і не знайти ту, що справді приверне мою увагу. Тим паче, зараз дуже багато «ніяких» моделей.
Останній мій похід по сумку дуже розчарував. На полицях багато нібито брендових моделей. Але чи може справжня фірмова сумка «Gucci», «Lui Vuitton», «Hermes Birkin», «Dolce&Gabbana» коштувати 1 000 гривень? Це просто смішно. І головне, що з такими сумками ходить більшість дівчат. Вони вважають, що це свідчить про їхній вишуканий смак та стиль. Але який може бути смак, якщо по всій сумці величезні «фірмові» написи? На справжніх брендових сумках такого ви не побачите.
Отже, щоб вдало дібрати сумку, я розповім вам про основні тенденції цієї осені.

Вибір жіночої сумки
Ну, який же жіночий гардероб без сумки? Сумки бувають різні. Є ті, які стали модними в сезоні осінь–2012. Інші ж актуальні багато сезонів поспіль.
Великі сумки – не завжди безформні аксесуари, які своїм виглядом лякають чоловіків. Місткими можуть бути сумки-саквояжі, сумки-папки або квадратні сумки. Багато моделей сумок поєднує зручність і красу. Особливо це стосується сумок осені–2012.
На противагу великим сумкам, на подіумах були представлені різні варіації на тему клатч. Найактуальніша форма для них – прямокутник. Причому в ідеалі прямокутник повинен бути як-небудь обіграний. Наприклад, клатч може нагадувати папку або конверт, а може бути зроблений із хутра чи оздоблений стразами і т. ін.
Шанувальницям комфорту варто запропонувати рюкзаки. Цього літа вони були популярні, і восени–2012 нічого не змінилося. При цьому не можна сказати, щоб тут простежувалася якась тенденція. Були рюкзаки і під колір одягу, і яскраві, і з хутром, і з замками. Загалом, дуже різні.
Так, хутро і до сумок! Ним прикрашають сумки осені–2010, ще й виготовляють їх із нього! Що тут скажеш? Хутро використовують різних кольорів і фактур. Є і коротко стрижені, і з довгим ворсом. Так, сезон не для захисників тварин – багато хутра хорошого й різного.
Звичайно, актуальними є сумки незвичайної форми. Такі аксесуари призначені для тих, хто не боїться привертати до себе увагу. Сумки у вигляді звірів, кубиків льоду, на поясі. Усе залежить від ваших уподобань. Хтось скаже – поганий смак. Не вірте. Це не поганий смак, а вміння з гумором ставитися до навколишнього світу, до себе і до моди.

Вибір чоловічої сумки
Правильно дібрана сумка вже давно стала невід’ємним атрибутом чоловічого гардероба. Сумка не просто є функціональним предметом зручності, вона ще і знак статусу, доповнення до костюма, а в багатьох випадках – вирішальний чинник стилю.
Різноманітність чоловічих сумок не менша, ніж жіночих. До сезону осінь – зима 2012–2013 чоловіки наближаються з сумками великого розміру.
Чоловічі сумки вирізняє строга лаконічність, висока якість обробки. Із-поміж матеріалів для чоловічих сумок сьогодні актуальна щільна, але водночас м’яка й еластична шкіра. Сумки з тканини (брезенту, парусини) – це ознака студентського стилю. Елегантні чоловіки надають перевагу шкірі алігатора, пітона, ската, ящірки, страуса, вугра або замші.
Дуже поширеними восени на сумках стали накладні кишені й поєднання різних матеріалів, а також фактурна обробка матеріалу – найчастіше використовують поєднання шкіри й текстилю.
Популярні в цьому сезоні чоловічі сумки «tote bag». Виготовлені з натуральної шкіри класичного чорного або шоколадного кольорів, із масивними ручками й мінімальною обробкою, такі сумки є прекрасним доповненням стилю бізнес-casual.
Та все ж ідеальним варіантом вважають портфель. Правда, не у формі коробки. Навпаки, сьогодні портфель вирізняється м’якими кутами.
Цікаві факти
Музей сумок
Один із музеїв, розташований в Амстердамі, присвячений історичним сумкам, сумочкам і валізам. Колекція музею нараховує 3 500 експонатів, найдавніші з них – початку XVI століття. Це один із трьох музеїв подібного напряму, що існують у світі, у нього найбільша колекція. Відвідувачі музею – переважно жінки. Попри це найкоштовнішим музейним експонатом є чоловічий поясний гаманець із козиної шкіри, зроблений у XVI столітті та оздоблений залізними клямками.
Сумка в Сумах
Пам’ятний знак «Сумка» – символічний пам’ятник у місті Сумах, що є оригінальним відтворенням популярної міської легенди і який від часу встановлення (травень 2008 року) перетворився на один із символів. Він являє собою оригінальну скульптурну композицію, центральний елемент якої – колодязь-фонтанчик, над ним височіє арка (знак небесного склепіння, безкінечності). З арки звисає сумка (торбина) з грошима і тризубим гаком, а з неї начебто «витікає» річечка Сумка. На арці праворуч – зображення Воскресенської церкви, а ліворуч – Спасо-Преображенський собор.
Сумка з грошима, із якої стікають краплини життєдайної води, не лише образно подає місцевий переказ, а символізує джерело життя і достатку, має стати талісманом добробуту Сум.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *