Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 8 квітня 2013 року № 1/9-258, заплановано проведення Всеукраїнського огляду-звіту переможців регіональних фестивалів технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів. 

Всеукраїнський фестиваль входить до Плану заходів Міністерства з підготовки і проведення в 2013 році в Україні Року дитячої творчості та проводитиметься з метою популяризації творчих технічних ідей, підтримки талановитих учнів ПТНЗ, розвитку їх здібностей, активізації творчої діяльності їх наставників та обміну досвідом.

У зв’язку з проведенням Всеукраїнського фестивалю, протягом квітня-травня буде організовано та проведено регіональні фестивалі технічної творчості учнів ПТНЗ.

Для участі у Всеукраїнському огляді-звіті необхідно надіслати перелік робіт (6-10 експонатів за різними напрямами) учнів, які стали переможцями регіональних фестивалів технічної творчості серед ПТНЗ. 

Дата та місце проведення: 6 червня 2013 року, Київський палац дітей та юнацтва (м. Київ, вул. Мазепи, 13).  

Інформацію щодо участі в заході (форма – у додатку до листа) надсилати до 15 травня 2013 року на електронну адресу: pto@iitzo.gov.ua;

 

у друкованому вигляді на адресу: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу