Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник звернувся з листом від 5 квітня 2013 року № 1/9-254 до керівників вищих навчальних закладів, регіональних управлінь/департаментів освіти і науки щодо організації та проведення заходів у Шевченківському національному заповіднику.

Зокрема, керівникам навчальних закладів рекомендовано передбачити в планах роботи на 2013 – 2014 навчальний рік відвідування учнівською та студентською молоддю у м. Каневі Шевченківського національного заповідника з метою популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка та утвердження його духовних заповідей.

Міністерство також радить організовувати проведення екскурсій для вихованців гуртків туристсько-краєзнавчого спрямування позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.

Окрім того, обласним інститутам післядипломної педагогічної освіти пропонується розробити методичні рекомендації щодо вивчення життєвого шляху та творчої спадщини Тараса Шевченка в рамках відвідування Шевченківського національного заповідника.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу