На базі Дніпродзержинської середньої школи № 30 проведений міський інтерактивний семінар-практикум на тему «Творчий підхід до розвитку особистості в умовах безперервної освіти через впровадження факультативу «Основи споживчих знань» за участі представників управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради, управління з питань споживчого ринку, розвитку підприємництва та захисту прав споживачів Дніпродзержинської міської ради, викладацького складу Дніпродзержинського державного технічного університету, вчителів основ споживчих знань.

Під час «практичної» частини гості побували у 2-В класі на міні-виставі «Пригоди Мушки-споживача», а у 3-В класі стали учасниками ток-шоу «Сімейний бюджет».

Учителі споживчих знань відвідали інтерактивне заняття у 5-Б класі «Ми всі споживачі», після чого учні 7-А класу запросили гостей на ділову гру «Розробка дизайну та змісту авторської реклами».

На тренінгу «Я – споживач. Я маю право» старшокласники демонстрували свої знання щодо прав та обов’язків у сфері прав споживачів.

Учителям було надано рекомендації стосовно майбутнього впровадження основ споживчих знань у навчально-виховний процес.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу