Євген Суліма зустрівся зі студентськими лідерами - ss9 квітня відбулася зустріч першого заступника міністра освіти і науки Євгена Суліми зі студентськими лідерами м. Києва, організатором якої виступила Асоціація керівників органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів м. Києва. Під час зустрічі обговорено питання, які найбільше турбують як студентську молодь, так і Міністерство освіти і науки.

Насамперед, це питання налагодження ефективної діяльності Студентської ради Києва, як координаційного центру органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів м. Києва. Євген Суліма наголосив на важливості конструктивного функціонування Ради, що є важливим інструментом у налагодженні діалогу між органами київської міської влади та Ради ректорів Київського регіону зі студентською молоддю. «Адже відсутність такого прямого діалогу породжує цілу низку непорозумінь та проблем» – підкреслив перший заступник міністра.

Окрім того, Євген Суліма поінформував про заходи, які здійснюються сьогодні міністерством у сфері вищої освіти, зокрема, щодо реформування системи національної вищої освіти та наближення її до стандартів європейських країн, а також поділився власним баченням щодо новел, запропонованих у законопроектах про вищу освіту, які наразі внесені до парламенту.

Перший заступник міністра також озвучив низку актуальних питань, до вирішення яких, крім міністерства, мають активно долучитися і органи студентського самоврядування та їхні лідери, зокрема, це проблеми, пов’язані зі студентськими гуртожитками, медичним обслуговуванням студентів, молодіжним кредитуванням тощо. Наприкінці свого виступу Євген Суліма відповів на запитання студентів.

Головне, на думку першого заступника міністра, щоб лідери органів студентського самоврядування проявляли активність і самі зверталися до керівників університетів та установ з пропозиціями щодо розв’язання актуальних студентських питань.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *