Уже третій рік поспіль перемогу і корону конкурсу краси серед студенток Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала студентка Інституту філології та журналістики.

Участь у конкурсі «Королева ЖДУ ім. І. Франка» беруть представниці усіх інститутів та факультетів університету під керівництвом неперевершеного організатора – голови профкому студентів Олега Антонова.

На думку журі, цьогоріч найкраще на сцені місцевого драмтеатру проявила себе другокурсниця Альбіна Воробйова. Згодом студентка зізналася, що перемога була для неї неочікувана, але бажана. Корону Альбіна отримала з рук минулорічної «Королеви» Катерини Сіньової, котра була режисером-хореографом конкурсу.

Другою Віце-Міс та Міс «Глядацьких симпатій» стала студентка соціально-психологічного факультету Марія Коритко.

Стрічку і корону першої Віце-Міс вручили Вікторії Гуменюк, студентці інституту філології та журналістики, яка отримала від спонсора конкурсу статуетку «Оскар» за роль красуні.

Учасниці конкурсу представили на розсуд журі та глядачів вихід у коротких коктейльних сукнях, вихід у сукнях однакового фасону з блискучої та чорної тканини, танцювальний номер та вихід у вечірніх довгих сукнях.

У перервах між виходами глядачів розважали місцеві творчі колективи, вокалісти, танцівники «Тур де Форс» та «Фієста», а також професійні моделі агентства «Nonik».

Традиційно усі 12 учасниць отримали нагороди, квіти та вітання від співорганізаторів конкурсу, спонсорів, рідних та друзів.

Сьогодні «Королева ЖДУ ім. І .Франка – 2013» Альбіна Воробйова планує спробувати себе у модельному бізнесі та відкрити власне модельне агентство, поєднуючи роботу з благодійністю.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу