Піратську продукцію – знищено! - piraty lid9 квітня 2013 року Державною службою інтелектуальної власності України спільно з Державною виконавчою службою України проведено офіційне знищення піратської продукції, яку було вилучено державними інспекторами з питань інтелектуальної власності під час рейдів. Процедура відбулася в Києві на території заводу «Артем» у присутності представників ЗМІ. Загалом було знищено понад 5 000 одиниць піратської продукції.

Вилучення контрафактної продукції та запобігання подальшим проявам піратства сьогодні є одним з пріоритетних напрямів діяльності державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

– Знищення контрафакту – це наступний етап після проведення рейдів і конфіскації піратської продукції державними інспекторами з питань інтелектуальної власності. 5 000 одиниць завантажено у вирву спеціального агрегата й перемелено на дрібну крихту. Але це лише 15 % від кількості дисків, вилучених державними інспекторами в місті Києві за 2012 рік та перший квартал 2013 року, – зазначив заступник начальника управління контролю за використанням об’єктів інтелектуальної власності Державної служби Віктор Клюк.

Піратську продукцію – знищено! - 81 Також, за його словами, протягом першого кварталу 2013 року державними інспекторами з питань інтелектуальної власності загалом по всій території України проведено 177 перевірок суб’єктів господарювання, що використовували у своїй діяльності об’єкти права інтелектуальної власності. За результатами проведених перевірок складено та направлено до суду 79 протоколів про адміністративні правопорушення, вилучено більше ніж 42 000 примірників контрафактної продукції на загальну суму близько 956 000 гривень.

Нагадаємо, що віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко під час однієї з нещодавніх зустрічей з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джоном Теффтом повідомив, що за перші три місяці 2013 року інспекторами Державної служби вже конфісковано більше контрафактних матеріальних носіїв відео- та музичної продукції й програмного забезпечення, ніж за весь попередній рік.

Державна служба інтелектуальної власності УкраїниПіратську продукцію – знищено! - 411

 

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *