Традиційно в Коломийському педагогічному коледжі відбулося свято «За знання», на якому адміністрація коледжу підводить риску досягнень студентів за минулий навчальний рік. Свято пройшло в приміщенні Коломийського драмтеатру. В залі не було жодного вільного місця.

Десятки студентів отримали свої нагороди та відзнаки. Для них свято «За знання» – це стимул подальшої щоденної натхненної праці в здобутті найвагоміших вершин педагогічної майстерності.

За свою довгу історію заклад підготував понад 14 тисяч фахівців для освітньої галузі України. Нині в коледжі навчається 982 студенти. Тут функціонує три відділення: початкового навчання і соціальної педагогіки, образотворчого мистецтва і музичного мистецтва.

В області кожен четвертий вчитель школи є випускником Коломийського педколеджу. Вчителями початкових класів працює 75% всіх вчителів початкових класів області.

На нинішній день у стінах коледжу готують фахівців за такими спрямуваннями: вчитель початкових класів, вчитель англійської, німецької, польської, французької мов у початкових класах, вчитель інформатики, вчитель хореографічних колективів, організатор позакласної діяльності, учитель музики, образотворчого мистецтва, соціальний педагог.

Система організації навчальної та виховної роботи у коледжі сприяє розвиткові наукових та творчих здібностей студентів. Традиційними стали звітні наукові студентські конференції, які проводяться спільно з Коломийським інститутом та Прикарпатським національним університетом.

Розширенню знань та розвитку інтересів студентів сприяло проведення тижнів з багатьох навчальних дисциплін. З метою виявлення найобдарованіших студентів, розвитку їх творчих здібностей протягом навчального року на відділенні початкового навчання та соціальної педагогіки були проведені олімпіади з базових навчальних предметів. Традиційними стали виставки творчих робіт студентів відділення образотворчого мистецтва з малярства та декоративно-прикладного мистецтва, а також огляди звітів колективів художньої самодіяльності коледжу.

Відзначили в коледжі також студентів-активістів позакласної роботи. Доброю традицією стало щорічне проведення фольклорного свята «Календарний рік українця у звичаях, традиціях та обрядах», спортивно-мистецького дійства «Козацькі забави», конкурсів «Молода господиня», «Перлина коледжу», проведення спартакіади серед академічних груп.

Нещодавно з ініціативи студентського парламенту педагогічного коледжу і за підтримки молодіжної ради при міському голові на базі коледжу був проведений круглий стіл з питань організації учнівського самоврядування шкіл міста та студентського самоврядування технікумів та коледжів Коломиї.

Всі здобутки студентів коледжу були гідно оцінені. Найактивніші та найуспішніші студенти вийшли на сцену і отримали з рук керівництва коледжу свої відзнаки. Між нагородженнями дарували своє мистецтво глядачам вищезгадані колективи коледжу. Загалом дійство тривало майже три години.

За матеріалами kolomyya.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *