Традиційно в Коломийському педагогічному коледжі відбулося свято «За знання», на якому адміністрація коледжу підводить риску досягнень студентів за минулий навчальний рік. Свято пройшло в приміщенні Коломийського драмтеатру. В залі не було жодного вільного місця.

Десятки студентів отримали свої нагороди та відзнаки. Для них свято «За знання» – це стимул подальшої щоденної натхненної праці в здобутті найвагоміших вершин педагогічної майстерності.

За свою довгу історію заклад підготував понад 14 тисяч фахівців для освітньої галузі України. Нині в коледжі навчається 982 студенти. Тут функціонує три відділення: початкового навчання і соціальної педагогіки, образотворчого мистецтва і музичного мистецтва.

В області кожен четвертий вчитель школи є випускником Коломийського педколеджу. Вчителями початкових класів працює 75% всіх вчителів початкових класів області.

На нинішній день у стінах коледжу готують фахівців за такими спрямуваннями: вчитель початкових класів, вчитель англійської, німецької, польської, французької мов у початкових класах, вчитель інформатики, вчитель хореографічних колективів, організатор позакласної діяльності, учитель музики, образотворчого мистецтва, соціальний педагог.

Система організації навчальної та виховної роботи у коледжі сприяє розвиткові наукових та творчих здібностей студентів. Традиційними стали звітні наукові студентські конференції, які проводяться спільно з Коломийським інститутом та Прикарпатським національним університетом.

Розширенню знань та розвитку інтересів студентів сприяло проведення тижнів з багатьох навчальних дисциплін. З метою виявлення найобдарованіших студентів, розвитку їх творчих здібностей протягом навчального року на відділенні початкового навчання та соціальної педагогіки були проведені олімпіади з базових навчальних предметів. Традиційними стали виставки творчих робіт студентів відділення образотворчого мистецтва з малярства та декоративно-прикладного мистецтва, а також огляди звітів колективів художньої самодіяльності коледжу.

Відзначили в коледжі також студентів-активістів позакласної роботи. Доброю традицією стало щорічне проведення фольклорного свята «Календарний рік українця у звичаях, традиціях та обрядах», спортивно-мистецького дійства «Козацькі забави», конкурсів «Молода господиня», «Перлина коледжу», проведення спартакіади серед академічних груп.

Нещодавно з ініціативи студентського парламенту педагогічного коледжу і за підтримки молодіжної ради при міському голові на базі коледжу був проведений круглий стіл з питань організації учнівського самоврядування шкіл міста та студентського самоврядування технікумів та коледжів Коломиї.

Всі здобутки студентів коледжу були гідно оцінені. Найактивніші та найуспішніші студенти вийшли на сцену і отримали з рук керівництва коледжу свої відзнаки. Між нагородженнями дарували своє мистецтво глядачам вищезгадані колективи коледжу. Загалом дійство тривало майже три години.

За матеріалами kolomyya.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу