У київському плавальному басейні ЦСК ЗС України відбувся міжнародний турнір з плавання серед юніорів Multinationals-2013. 15-річна Вікторія Солнцева, яка є  одним з лідерів українського плавання в юніорській віковій групі, підтвердила свої лідерські позиції і на цьому турнірі. У змаганнях взяли участь дівчата 15 – 16 років та юнаки 17 – 18 років. Близько 250 спортсменів представляли національні юніорські збірні Бразилії, Греції, Ізраїлю, Кіпру, Польщі, Португалії, Словенії, Туреччини, Чехії, Швейцарії та України. Юна спортсменка з Полтави Вікторія Солнцева стала триразовим переможцем міжнародного турніру Multinationals-2013. У другий день змагань вона зуміла переписати віковий рекорд серед дівчаток 15 років з результатом 31,54. Якщо поглянути на світовий рейтинг, то українська плавчиха стає лідером у цьому виді програми за даними порталу Sportvisor.ru. Також Вікторія поліпшила свій результат на дистанції 200 м брас – 2.26,93. З чемпіонату України з плавання серед молоді, що відбувся 19 – 22 березня у Дніпропетровську, їй вдалося скинути майже 2 секунди (2.28,77) і оновити юніорський рекорд України. На стометрівці брасом спортсменка була першою з результатом 1.08,30. Але варто зазначити, що свій кращий час у цьому виді програми Вікторія Солнцева показала на березневому чемпіонаті України – 1.07,89. За матеріалами сайту timeua.com