Увагу Табачника і Попова привернула пропозиція побудувати в Києві студмістечко - d10 квітня 2013 року за участі міністра освіти і науки Дмитра Табачника та голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова відбулося розширене засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів Київського регіону. 

Під час засідання обговорено питання співпраці з Київською міською державною адміністрацією, підготовки до вступної кампанії 2013 року, відродження руху студентських загонів. 

Ректори виступили з широким спектром питань, співпраця в яких принесла б користь вищим навчальним закладам і Київській міській державній адміністрації. Так, ректор Національного авіаційного університету Микола Кулик, наголошуючи на важливості створення дієвої програми співпраці з міською владою наголосив, що студентство є великою активною силою. І тому важливо, щоб нею скористалися мешканці міста, а не політики. 

Зацікавленість Дмитра Табачника та Олександра Попова викликала пропозиція побудувати в Києві інтегроване студмістечко на 15-20 тисяч студентів, малосімейних, а також іноземців-контрактників для всіх ВНЗ м. Києва. Порушувалися також питання працевлаштування молодих фахівців, виділення земельних ділянок і будівництва житла для викладачів, розвиток студентської самодіяльності ВНЗ м. Києва під егідою КМДА та низка інших.

Учасники засідання вирішили надати свої пропозиції голові Ради ректорів вищих навчальних закладів Київського регіону Петру Кулікову для розроблення Угоди про співпрацю між Київською міською державною адміністрацією та Радою ректорів ВНЗ Київського регіону на 2013–2018 роки.

За інформацією НАУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Увагу Табачника і Попова привернула пропозиція побудувати в Києві студмістечко”
  1. …это уже не первая начинающая стройка,которая в последствии или будет признана не действительна,или не закончена не начавшись…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *