У Тернопільському НТУ імені Івана Пулюя студенти тиждень самоврядовувалися - tЗ 1 до 7 квітня 2013 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся Тиждень студентського самоврядування “StudWeek”. Щодня в рамках Тижня організовувалися та проводилися різноманітні заходи для студентів, до яких безпосередньо долучилося керівництво університету, голови громадських організацій та представники Тернопільської міської ради. 

Проект розпочався з проведення 1 квітня 2013 року пленарного засідання студентської ради університету, після якого студенти ТНТУ взяли участь у кумедному флешмобі, який до Дня сміху організували та провели активісти Тернопільської міської молодіжної організації “Файне місто”. 

Згодом представники студентської ради зустрілися з адміністрацією ВНЗ для обговорення та вирішення проблемних питань. 

3 квітня 2013 року у ТНТУ відбувся круглий стіл “Здобутки та досягнення студентського самоврядування”, у роботі якого взяли участь 25 активних учасників студентських рад Тернополя. Метою заходу був, насамперед, обмін досвідом між лідерами студентських самоврядувань міста. Голови студентських рад тернопільських вишів налагодили між собою добрі відносини, що дало їм можливість обговорити питання стосовно майбутньої співпраці у проведенні спільних заходів. 

В освітньо-мистецькому центрі “Політехнік” відбувся фінал конкурсу «Містер ТНТУ – 2013», організатором якого виступила активна учасниця студентського самоврядування, студентка четвертого курсу механіко-технологічного факультету Юлія Харчук. За перемогу у конкурсі змагалися вісім достойних претендентів, які представляли факультети ТНТУ, але головний титул у конкурсі краси, таланту та розуму «Містер ТНТУ – 2013» виборов студент факультету управління та бізнесу у виробництві Андрій Свединський. 

5 квітня 2013 року в читальній залі науково-технічної бібліотеки ТНТУ відбулася відкрита лекція-семінар для студентів початкових курсів “Молодь для молоді”, яку читали лідери Тернополя: помічник міського голови Максим Черкашин; голова правління ТОМГО «Спілка Молодіжного Самоврядування» Ігор Процик; студентський президент України 2007, тренер з комунікацій Іван Омелян; керівник ТММГО “Файне місто” Рустам Ергешов.

 Також у читальній залі ТНТУ імені Івана Пулюя проводився тренінг, на якому було представлено освітній проект “Механізми ефективного розвитку” для студентських самоврядувань. Під час тренінгу присутні дізналися як правильно складати проекти, а також як їх подавати і залучати спонсорів. 

Завдяки проведенню тижня студентського самоврядування кожен студент пізнав для себе щось нове, відкрив для себе нові можливості та мав можливість познайомитися з цікавими людьми.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *