У Львівському регіональному центрі якості освіти цьогоріч зареєструвалися 38 122 осіб – учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року , в тому числі 18451 осіб – з Львівської області – про це повідомила під час прес-конференції 11 травня директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Лариса Середяк зазначила, що цього року у Львівській області працюватимуть 66 пунктів тестування у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах у містах Львів, Дрогобич, Самбір, Стрий, Червоноград, Броди, Жовква та Новояворівськ. Основне навантаження пунктів тестування припадатиме на міста Львів та Дрогобич.

За словами Лариси Середяк, ЗНО буде проведено з предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова та одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська, всесвітня історія. Основна сесія проходитиме з 15 травня до 7 червня; додаткова сесія – з 18 червня до 22 червня. Пропуск учасників у пункти тестування здійснюватиметься з 10.15 до 10.50. Час, який відведено для здачі ЗНО – від 180 хвилин до 120 хвилин в залежності від предмета.

Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти наголосила на тому, що кожен учасник ЗНО буде допускатися до здачі ЗНО лише при наявності обов’язкового пакета документів, в який входять запрошення на здачу ЗНО, паспорт та сертифікат, за відсутності хоча б одного з цих документів, учасники допускатися не будуть.

Також цьогорічними нововведеннями ЗНО Лариса Середяк назвала забезпечення центрів тестувань металошукачами. Серед нововведень є також контроль з боку державних інспекторів, як правило, це представники вищих навчальних закладів та громадських спостерігачів.

За матеріалами mediastar.net.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу