Регулювати температуру тіла скоро зможе кожен школяр - tempГрупа дослідників з кафедри психології при Національному університеті Сінгапуру під керівництвом Марії Кожевнікової продемонструвала можливість контролю температури людини розумом.

Такий результат став можливий завдяки застосуванню техніки g-Tummo медитації, яка крім усього іншого, допомагає імунній системі людини справлятися з різними захворюваннями і власне імунодефіцитом.

Раніше проведені дослідження цієї техніки показували можливість контролювання росту зовнішньої температури в пальцях ніг і рук, але зараз ученим уперше вдалося зафіксувати  зміни у показниках уже внутрішньої температури організму. Взагалі ця медитативна техніка дуже рідкісна і найчастіше зустрічається у тибетських монастирях. Вона вважається священною і дає змогу контролювати внутрішню енергію людини.

Учені проводили свої дослідження на черницях, які були загорнуті в мокре простирадло і знаходилися на 25-градусному морозі. Вражає, але проведена в цей момент ЕЕГ (електроенцефалограма) показала зростання температури тіла до 38,3 градуса. Результат справді дивовижний, особливо якщо врахувати, що звичайну людину такі  умови найімовірніше просто вбили б.

Отримані в результаті досліджень висновки можуть одного разу навіть урятувати людину, що потрапила в надзвичайно екстремальну ситуацію.

За матеріалами сайту svit24.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *