Втікати з планети Земля закликає людство фізик Гокінґ - fizЛюдство не зможе прожити і тисячу років, якщо воно не знайде собі нового місця проживання – за межами “нашої тендітної планети”. Про це заявив знаменитий британський астрофізик Стівен Гокінґ, який увійшов в десятку геніїв сучасності.

71-річний учений закликав заради порятунку людської раси активніше освоювати космос. Свою думку він висловив на лекції в одному з медичних центрів Лос-Анджелеса. “Варто лише зрозуміти, як функціонує Всесвіт, і його можна буде контролювати”, – сказав він. І дав поради: “Дивіться на зірки, а не під ноги. Будьте допитливими”, “Яким би важким не було життя, завжди можна знайти справу, в якій досягнеш успіху”.

У лос-анджелеському медцентрі Стівен Хокінгу влаштували екскурсію по лабораторії стовбурових клітин, де намагаються знайти спосіб уповільнювати розвиток невиліковної хвороби – бічного аміотрофічного склерозу. Це дегенеративне захворювання центральної нервової системи в США називається хворобою Лу Геріга. Його виявили у Хокінга 50 років тому, коли той ще вчився в Кембриджі.

Глава медцентру зізнався, що не може пояснити довгожительства Хокінга, адже більшість людей з таким діагнозом рідко проживають більше десятка років. У людини все більше утруднюється дихання, а м’язи слабшають до повного знерухомлення. За словами директора, йому траплялися пацієнти-“довгожителі”.

За матеріалами  day.kiev.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *