Микола Азаров: ми маємо повернути культ науки - azПрем’єр-міністр Микола Азаров вважає за необхідне відновити престиж науки у суспільстві. Про це він заявив на зустрічі з переможцями Всеукраїнського чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт».

«Моя мрія – щоб у нас у країні відновилась атмосфера поваги до науки, щоб найповажнішими людьми в країні були не політики, не бізнесмени, а представники науки, культури, освіти, медицини», – зазначив глава уряду. 

Він нагадав, що за часів СРСР існував культ науки, вся країна стежила за досягненнями у цій сфері. «Раніше в країні існував культ науки: фізики – теоретики, практики, атомники – фахівці з природничих спеціальностей вели суперечку з ліриками. Тоді вся країна ділилася на фізиків і ліриків. Існував певний культ науки, коли на телебаченні і у ЗМІ культивувалися не серіал «Бригада», не спеціалісти в галузі віднімання грошей, а фахівці у сфері створення нових досягнень, і вся країна жила інтересами науки і стежила за її досягненнями», – сказав Микола Азаров.  

Водночас він зазначив, що в Україні ІТ-галузь динамічно розвивається, темпи приросту становлять 30-40% на рік – такими темпами не розвивається жодна вітчизняна галузь. «Це свідчить про те, що в цій галузі ми маємо великий потенціал, у нас якісна освіта, спеціалісти в цій галузі надзвичайно затребувані і суспільством, і економікою. Тому у вас надзвичайно гарна перспектива», – сказав Прем’єр-міністр, звертаючись до юних програмістів. 

За інформацією Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *