Дівчатка врятували свого батька від «Сатани» - trАмериканський фермер Джеф Сміт задихнувся б під трактором, якби не його доньки. Дівчатка почули крики батька і невідомим чином підняли сільськогосподарську техніку з його грудей.

Інцидент стався 8 квітня, коли житель міста Лебанон, штат Орегон, вирішив викорчувати старе дерево зі своєї ділянки. Раптово сошник трактора загруз у багнюці й потягнув за собою механізм зчеплення. Трактор перекинувся, і Сміт виявився затиснутий між кермом і землею. Фермер почав задихатися і з останніх сил покликав на допомогу.

На щастя, його крики почули дві доньки – 14-річна Хейлі та 16-річна Ханна. Вони змогли допомогти звільнити грудну клітку американця, і він зміг нормально дихати. За словами Ханни, вона не розуміє, як вони з сестрою смоги підняти 3 тисячі фунтів (1376 кілограмів). «Я не можу повірити, що це взагалі сталося! Ми збиралися йти в гості до друга. Не пам’ятаю, чому ми залишилися», – зізналася юна американка журналістам.

Дружина фермера, якій діти зателефонували ще до приїзду швидкої, була так шокована, що прийняла звістку за розіграш. Сміти після цього випадку назвали трактор «Сатана».

За матеріалами  viknaodessa.od.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *