Зарплата вчителів збільшиться найближчим часом - ynПрезидент Віктор Янукович заявив, що заробітні плати працівників бюджетної сфери в 2013 році зростатимуть. У прес-службі Президента наголосили, що 27 березня 2013 року уряд ухвалив постанову “Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери”.

Згідно з документом, з 1 січня 2013 року затверджено посадовий оклад працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки – 852 гривні. При цьому грошовий розрив між цим посадовим окладом і мінімальною заробітною платою (1147 грн) збережеться на рівні грудня 2012 року, тобто в сумі 295 гривень.

Виходячи з нових розмірів посадових окладів працівників бюджетної сфери, буде здійснено перерахунок зарплат за січень – березень цього року.

У прес-службі Януковича повідомили, що посадовий оклад провідного бібліотекаря та вчителя вищої категорії збільшиться на 167 гривень порівняно з окладом, встановленим раніше.

“Фактичне збільшення буде ще вищим з огляду на нарахування надбавок і доплат до посадового окладу: за вислугу років (від 10 до 30 %), за складність і напруженість у роботі (до 50 %), за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, за суміщення професій (посад) (до 50 %), за науковий ступінь (15 %, 25 %), за класне керівництво (до 20 %), педагогічним працівникам 20 % за престижність праці, бібліотечним працівникам за особливі умови роботи – 50 % тощо”, – йдеться у повідомленні прес-служби Президента України.

 За матеріалами  osvita.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *