Туристи отримають знижки в музеях і ресторанах Києва - Kyiv City CardУже в травні в Києві почнуть продавати туристичні карти Kyiv City Card – з їх допомогою туристи зможуть користуватися знижками в музеях, ресторанах і готелях. Про це повідомила начальник управління туризму Київської міськдержадміністрації (КМДА) Тетяна Слишик.

Карти продаватиме компанія “Айлес Сіті Кард”, а місто надасть інформаційну підтримку і допомогу в переговорах з комунальними підприємствами.

“Ми могли б самостійно запустити проект, але бюджетних коштів для цього недостатньо”, – зазначила Слишик.

Карта дає право на безкоштовне відвідування 27 музеїв Києва та екскурсії по місту англійською мовою. Крім того, надає знижки від 10 % до 30 % на такі послуги, як розміщення в готелях (компанія уклала угоди з готелями “Рів’єра”, “Опера”, “Президент Готель” та іншими), прокат автомобілів (“Avis”), таксі, ресторани, автобусні екскурсії та круїзи по Дніпру. Придбати City Card можна буде в туристичних пунктах, касах і спеціалізованих точках.

Її вартість становитиме 200 гривень на 3 дні і 300 – 400 гривень – на 7 днів, а з часом планується випуск VIP City Cards, що діятимуть протягом 90 і 365 днів і надають клієнту доступ до VIP-зали аеропортів та інші знижки.

“Це дешевше, ніж у Москві чи в інших європейських містах”, – уточнив керівник проекту Kyiv City Card Ігор Гріус.

З часом “Айлес Сіті Кард” випустить карти для туристів Львова та Одеси. За словами Слишик, в 2012 році Київ відвідали близько 2,8 мільйона туристів. Такі проекти є майже в 100 містах, серед яких Лондон, Рим, Венеція, Нью-Йорк, Брюссель і Москва.

Нагадаємо, в Києві створять єдину загальноміську автоматизовану систему для оплати проїзду та обліку пасажирів у наземному і підземному міському пасажирському транспорті.

Як повідомлялося раніше, після проведення чемпіонату Євро-2012 організований туризм в Україну серед іноземців виріс в 1,5 раза.

За матеріалами сайту: focus.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *