Сперечаються зі своїми батьками 70 відсотків української молоді - socБільшість молодих українців (71,1 %) іноді сперечаються зі своїми батьками. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Інститутом Горшеніна.

При цьому 22,4 % респондентів роблять це часто, а 5,3 % опитаних заявили, що ніколи не сперечаються з батьками. Не змогли відповісти на дане запитання 1,2 % респондентів.

У 42,7 % української молоді не збігаються їхні політичні погляди з думками батьків, проте батьки не нав’язують їм свою волю. При цьому 31,2 % опитаних заявили, що їхні політичні погляди збігаються з батьківськими, а кожен десятий респондент (10,6 %) повідомив, що батьки нав’язують йому свою думку, хоча їхні політичні погляди не збігаються. Не цікавляться політикою 15,5 % молодих українців.

Більшість молодих людей України (67,3 %) живуть у повній сім’ї, з батьком і матір’ю. При цьому кожен четвертий опитаний (24,2 %) проживає в неповній сім’ї, 4,5 % – проживають разом з вітчимом (мачухою), 0,6 % – живуть у прийомній сім’ї, а 1,1 % – сироти, які не мають сім’ї . Відмовилися відповідати на це питання 2,3 % респондентів.

Більше половини молодих українців (58,3 %) проживають з батьками в їх квартирі або будинку. Проживають у власному житлі 22,4 % опитаних, кожен десятий (10,6 %) – знімає житло, а 7,4 % – проживають у гуртожитку. Відмовилися відповідати на це питання 1,3 % респондентів.

З 1 по 20 березня 2013 Інститут Горшеніна провів всеукраїнське соціологічне дослідження на тему «Сучасна молодь України». Всього опитано 2000 респондентів 15 – 21 року в містах з населенням більше 100 тисяч осіб, розташованих у 24 областях України та АР Крим. Квотами у вибірці були: вік, стать і тип населеного пункту, в якому проживає респондент. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує + / -2,2 %.

За матеріалами сайту institute.gorshenin.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Сперечаються зі своїми батьками 70 відсотків української молоді”
  1. Я поважаю батьків, які в рамках вихованості дають своїм дітям можливсість аргументовано відстоювати свою думку, власні рішення. І немає нічого дивного, що погляди політичні наших дітей з нашими не співпадають. Ось вони аже прожили в незалежній, розкраденій і сплюндрованій україні, бачили. як змвнюються президенти, партії. але жити ставало дедалі гврше. дедалі частіше ми порівнюємо теперішню дійсність з радянськими часами, і, навітьзаядлі Союзофоби тепер визнають, що дуже багато в ньому було позитивного. отже, дітки диаіться, аналізуйте, сперечайтеся і…робіть висновки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *