Вільний розчерк! Напиши статтю – отримай приз! -

Старшокласники! Студенти! Працівники освіти! 

Усі, хто мріє спробувати себе у якості справжнього журналіста!

 

Стартує другий сезон «Вільного розчерку. Перезавантаження»!

Перейти до умов конкурсу.

Не дайте загинути в собі літературному таланту! Розкрийте його на нашому порталі!

У вас є чудова нагода виявити свої творчі здібності, розповісти про щось цікаве або важливе, поділитися проблемами (якщо вони є) та ще й отримати за це цінний подарунок (Samsung Galaxy S4)!

Освітній портал ПедПРЕСА  за підтримки Міністерства освіти і науки України пропонує вам випробувати свою майстерність у Конкурсі “Вільний розчерк”!

До участі в конкурсі приймаються журналістські матеріали й літературні твори про освіту і науку в Україні та все, що з ними пов’язано.

 

Не проґавте свій шанс стати знаменитим!

 

Вільний розчерк! Напиши статтю – отримай приз! -Під Новий рік автор публікації, що збере найбільше голосів на Освітньому порталі ПедПРЕСА –  отримає Samsung Galaxy S4!

Роботи надсилайте з 5 травня до 15 грудня 2013 року на електронну адресу: vp@pedpresa.com.ua

Умови конкурсу:

 

1. До участі у Конкурсі запрошуються громадяни України та інших держав  – без вікових та освітніх обмежень.

2. До Конкурсу приймаються матеріали українською мовою, шрифтом «Times New Roman», обсягом до 4,5 тисячі знаків, 14 кеглем, 1,5 інтервал, що відповідають зазначеній тематиці.

3. Конкурсанти можуть додати до текстового матеріалу аудіо-візуальні ілюстрації: фото у форматі JPG (500 кб – 1 мб). Відео – у форматі MP4.

4. Колективні роботи, матеріали  з ненормативною лексикою або такі, зміст яких порушує норми авторського права чи етики та моралі, до участі у Конкурсі не допускаються.

5. Участь студентів ВНЗ спеціальності «журналістика» у Конкурсі може бути зарахована як практика (за умови публікації на Освітньому порталі «ПедПРЕСА»).  Ми надаємо усі необхідні довідки за вашим проханням.

6.  Роботи приймаються включно до 15 грудня на електронну адресу: vp@pedpresa.com.ua

В електронному листі обов’язково має бути інформація:

– назва твору;

– текст твору (прикріплений у форматі Word);

– аудіо-візуальні матеріали (за бажання: JPG, MP4);

– зазначене авторство (ім’я, прізвище (псевдонім);

– контактна інформація (номер мобільного, електронна адреса).

 

ПЕРЕЙТИ ДО КОНКУРСУ

Увага!
Прийняття журналістських матеріалів й літературних творів про освіту і науку в Україні на Конкурс «Вільний розчерк» ЗАВЕРШЕНО.
Проголосувати за улюбленого автора відвідувачі Освітнього порталу «Педагогічна преса» можуть  до 30.12.13. включно, за посиланням: https://pedpresa.com.ua/vote7/
Підбиття підсумків та визначення переможця, який отримає  цінний подарунок (Samsung Galaxy S4), відбудеться 15.01.14.

Бажаємо всім учасникам удачі в літературних перегонах! І стежте за повідомленнями на сайті.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

13 коментар до “Вільний розчерк! Напиши статтю – отримай приз!”
 1. Я повністю згідний як з Олегом, так і з Олександрою Знаю про Ваш намір провести подібний конкурс. Пропоную розширити його на 3 номінації та придумати інший спосіб обрання переможців.

 2. Шановні адміни, конкурс, звичайно, цікавий, але Ви не подбали про АДЕКВАТНЕ оцінювання надісланих робіт. Адже прирівняти журналістський матеріал, літературний твір чи вірш не реально. Ці три види робіт напрошуються на різні номінації. Дотого ж, погоджуюсь з попереднім коментарем від Олега, що оцінювати роботу по кількості голосів – не найкращий варіант. Сьогодні дуже багато існує рцзноманітних махінацій по накручуванні голосів.

 3. Шановні адміни! Організація конкурсу є надто далекою від досконалості та волає про удосконалення. У вас же переможцем буде той, хто сам собі (чи оранізовує в мережі)набиває голоси. Погляньте на разючу відмінність у кількостях голосів. Змагання він тими, в кого вже мозолі на пальцях. Або наведіть порядок, або не називайте це конкурсом.

 4. Олександре, 4,5 тис. знаків – це з пробілами.
  Долучайтеся до конкурсу й претендуйте на перемогу!

 5. В умовах вказано, що обсяг має бути до 4,5 тисячі знаків, це з пробілами чи без них?

 6. Я думаю, навпаки – круто: пиши – не хочу!)))
  Тема неймовірно широка, нема сумнівів. Ще й українську творчу натуру не просто так втиснути в рамки… взагалі не люблю рамки. Чого й усім бажаю!
  Мій геніальний текст ще в робочому варіанті, проте маю надію, що здобуду найбільшу кількість голосів. + ще круто, що нема обмежень за кількістю матеріалів. Я – студентка 3 курсу факультету журналістики і залюбки повправляюся у майстерності в такий спосіб)
  Тримайте за мене пальці!!!=)
  з.і. Не обмежуймо себе.

 7. По-перше. Така глобальна тема: про освіту і науку в Україні аж на 4,5 тисяч знаків! Треба ж!
  По-друге. У кожного конкурсу має бути конкретна тема. Хоча у нашій країні з освітою та наукою те ж саме: усе розмите, неконкретне і… глобальне.

  1. Шановна пані Ївга, тематика конкурсу відповідає специфіці нашого сайту. Ми – Освітній портал «ПедПреса» від Міністерства освіти і науки України. Отже, цілком виправданим є і завдання для конкурсантів. Як освіта, так і наука охоплюють чимало конкретних питань, тем і проблем. Тож, люди, яким цікава така тематика, мають широке поле для вибору і обмежувати їх у цьому праві – не наше завдання.
   Запрошуємо і Вас долучитися до цього цікавого творчого змагання. Сподіваємося на Ваше натхнення і креативний підхід.
   З повагою,
   оргкомітет конкурсу «Вільний розчерк»

 8. Обмежень по кількості немає, головне – найбільша кількість голосів за публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *