МіністОснов медіаграмотності навчатимуть уже наступного року - kyrsерство освіти і науки  України рекомендує «з метою продовження експерименту щодо впровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес навчальних закладів освіти запровадити, починаючи з 2013/2014 навчального року, вивчення курсу «Основи медіаграмотності». Про це йдеться у відповідному листі МОН.

Профільне міністерство розіслало рекомендаційного листа міністру науки та освіти, молоді і спорту Криму, начальникам управлінь освіти та науки обласних держадміністрацій, ректорам вищих педагогічних закладів та обласних закладів післядипломної педагогічної освіти, директорам загальноосвітніх шкіл.

У Міносвіти вважають, що викладання цього предмета в загальноосвітніх навчальних закладах має здійснюватися за рахунок годин варіативної частини навчальних планів, у вищих педагогічних навчальних закладах за рахунок годин вибіркової частини освітньо-професійної програми, в обласних закладах післядипломної педагогічної освіти за відповідними програмами освітньої діяльності курсів підвищення кваліфікації педагогічних і науково- педагогічних працівників.

За матеріалами сайту: nagolos.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *