У Києві обговорили питання набуття й захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів - uefa k1У Києві відбувся регіональний науково-практичний семінар «Набуття і захист прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів».

Учасники заходу обговорили основні заходи Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) з організації та нормативно-правового забезпечення набуття й захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів,

Заступник Голови Державної служби Володимир Дмитришин наголосив, що позаду чималий обсяг вирішених завдань, зокрема й у напрямі виконання всіх наданих УЄФА зобов’язань у сфері інтелектуальної власності.

«Побажаємо нам усім успіху в проведенні цього неймовірно важливого для іміджу держави заходу – Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО – 2012, від якого залежатиме в тому числі й репутація України», – зауважив заступник Голови Державної служби.

У Києві обговорили питання набуття й захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів - u2 Також були докладно проаналізовані можливості Державної митної служби України щодо захисту прав інтелектуальної власності УЄФА, проблеми запобігання паразитичному маркетингу як виду протизаконної діяльності та відомі заходи боротьби з ним. Крім того, піднімалися питання програми охорони й захисту прав, пов’язаних з проведенням Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО – 2012, основних положень рекомендацій для засобів масової інформації з використання офіційних знаків УЄФА.

Спеціалісти Державного підприємства «Український інститут промислової власності» докладно розповіли про призначення, структуру та особливості використання автоматизованої бази даних інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів.

«Будь-яка особа може ознайомитися з цими даними, щоб не порушувати законів і потім не казати, що хтось чогось не знав. Усі ці дані є відкритими та доступними. Незнання законів не звільняє від відповідальності»,  – зазначив Володимир Дмитришин та поінформував, що на ім’я УЄФА в Україні чинні 52 У Києві обговорили питання набуття й захисту прав інтелектуальної власності УЄФА та його комерційних партнерів - uefa k41міжнародні реєстрації знаків, 18 свідоцтв України на знаки для товарів і послуг, 6 патентів на промислові зразки, а на ім’я комерційних партнерів УЄФА – 57 міжнародних реєстрацій знаків та 280 свідоцтв України на знаки для товарів і послуг.

Провідний юрисконсульт підприємства «ПрАТ «Україна Футбол Інтернешнл» Андрій Катеринчук розповів про захист прав інтелектуальної власності у Федерації футболу України як приймаючій асоціації.

Організаторами заходу виступили Державна служба та  ДП «УІПВ». Участь у роботі науково-практичного семінару також узяли представники Київської міської державної адміністрації, Державної митної служби України, Міністерства внутрішніх справ України, патентні повірені, юристи, представники ЗМІ та багато інших.

Семінари з окресленою тематикою вже відбулися в Харкові та Донецьку, 16 травня такий захід відбудеться у Львові.

 

За матеріалами прес-служби Державної служби інтелектуальної власності України

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *