11 квітня 2013 року після урочистого відкриття XXIII Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2013» відбулася зустріч заступника міністра освіти і науки України – керівника апарату Олексія Дніпрова з делегацією Республіки Польща на чолі з заступником міністра науки та вищої освіти Республіки Польща Яцеком Гулінським.

Під час зустрічі Олексій Дніпров зауважив, що Україна і Польща активно співпрацють як у сфері освіти, так і у науковій сфері. «Близько 100 навчальних закладів України співпрацюють з польськими закладами освіти. Це контакти, що дають змогу здійснювати обмін студентами та викладачами, ділитися передовим досвідом у науковій, методичній, викладацькій сферах», – зазначив заступник міністра – керівник апарату.

Водночас, Олексій Дніпров поінформував, що протягом 2012 року у Польщу відряджено 2 369 наукових працівників. «І з часом наші відносини у сфері науки та освіти, відносини між нашими міністерствами будуть лишерозвиватися і  міцніти», – підсумував Олексій Дніпров. 

У свою чергу, заступник міністра науки та вищої освіти Республіки Польща Яцек Гулінський також високо оцінив розвиток взаємовідносин між Україною та Польщею у сфері освіти та науки та відзначив, що українські вищі навчальні заклади є досить привабливими для польських студентів і наголосив на доцільності збільшення потоку студентів в обох країнах. 

Сторони домовилися оновити Угоду про співробітництво в галузі освіти і науки між Міністерством освіти і науки України та Міністерством науки та вищої освіти Республіки Польща, а також розпочати роботу над проектом Угоди про співробітництво в галузі освіти і науки між Урядами обох країн.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *