У МОН обговорювали особливості розвитку позашкільної освіти у Рік дитячої творчості - jeb12 квітня під головуванням заступника міністра освіти і науки України Бориса Жебровського відбулася Всеукраїнська нарада з питань розвитку позашкільної освіти у рамках проведення Року дитячої творчості. У заході взяли участь директори державних навчальних закладів позашкільної освти, які надають освітні послуги учням професійно-технічних навчальних закладів.

Під час засідання обговорювалися шляхи виконання соціальних ініціатив Президента України у сфері розширення охоплення позашкільною освітою дітей та підлітків, у тому числі, учнів професійно-технічних навчальних закладів.

«Під час проведення ІІІ Всеукраїнської виставки-звіту дитячої творчості «Країна юних майстрів» ми з вами мали змогу наочно переконатися: наші діти здатні творити дива. Тому наше головне завдання – підтримувати їх у цьому, допомагати у реалізації їхнього потенціалу», – зазначив  Борис Жебровський, звертаючись до присутніх.

Борис Жебровський наголосив, що під час проведення наради надзвичайно важливо, у першу чергу, обговорити реалізацію доручення Президента України Віктора Януковича щодо розширення охоплення позашкільною освітою з 40 % до 70 % упродовж 2013 – 2014 років.

Також на нараді розглядали шляхи розширення напрямів діяльності державних центрів позашкільної освіти, збільшення кількості гуртків і творчих об’єднань, долучення до художньої та технічної творчості дітей з особливими потребами; розвиток органів учнівського самоврядування у профтехосвіті.

До обговорення спільних проблем долучилися фахівці відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини, відділу зведеного планування та аналізу, керівники державних центрів позашкільної освіти м. Києва. Зокрема, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОН Алла Середницька закликала присутніх вносити конструктивні пропозиції «щодо заходів, які можна провести у Рік дитячої творчості з метою підвищення рівня якості позашкільної освіти та залучення дітей до цікавої, конструктивної роботи».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “У МОН обговорювали особливості розвитку позашкільної освіти у Рік дитячої творчості”
  1. Це мабуть дуже показово – закривати музичні школи та школи естетичного виховання у рік дитячої творчості. Зразу всім дітям і їх батькам стане ясно, як міністри піклуються про їх дітей, про майбутнє покоління. Ось така подвійна гра на публіку. А ви ж оваціями зустрічали їх передвиборчі програми…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *