Простір для юних винахідників - muzei naukyУ понеділок Мала академія наук презентуватиме простір творчості для допитливих школярів – Міжнародний центр дитячої наукової творчості.

Юні дослідники та науковців державної гільдії винахідництва навчатимуться і працюватимуть у спеціальних лабораторіях,обсерваторіях, Планетарії, соляній шахті. Також у новому центрі буде створений природничий музей і Музей науки і техніки.

Можна буде там і повчитися, і відпочити – вже  облаштовані спальні кімнати, спортивні майданчики і басейн.

Усі корпуси міжнародного дитячого наукового центру розташовані у вигляді Сонячної системи і мають відповідні назви – «Земля», «Марс», «Уран» тощо. Головне приміщення в центрі – це «Сонце».

Одночасно в науковому центрі зможуть навчатися 400 талановитих діточок. Це перший такий заклад на просторах Східної Європи.

Додамо, що Всеукраїнську професійну спілку «Гільдія Винахідників» створили в травні 2008 року. Вона має об’єднати державні органи влади, промисловість, суспільство та винахідників.

Окрім того, завтра, 21 вересня, Україна відзначатиме День винахідника і раціоналізатора. Це свято запровадили ще 1994-го року, щоб підтримати ініціативи вітчизняних дослідників.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *