Найпоширеніші хабарі серед українців – від 10 до 30 тисяч грн - vzatkaЗа період з 1 січня по 19 листопада 2012 року МВС задокументували 1 тис. 927 кримінальних справ за фактом хабарництва. Найчастіше хабарники вдовольнялися сумою – від 10 до 30 тис. грн.: за рік зафіксовано 380 таких випадків.

Вдвічі менше, а саме 156 разів, у справах фігурувала сума від 30 тисяч до 100 тис. грн. 109 фактів хабарництва зафіксовано на суму, що перевищує 100 тис. грн.

До речі, найчастіше понад 100 тис. грн вимагали у Чернівецькій області: за минулий рік було задокументовано 25 таких випадків. На другому місці за найбільшими хабарами – Київ (18).

Найпопулярніший хабар сумою від 30 до 100 тисяч гривень у Києві (19) та в Криму (16).

Від десяти до 30 тисяч найчастіше вимагають також у Києві (36), у Луганській (32) і Дніпропетровській (29) областях.

Найбільше хабарників упіймали на Донеччині та Дніпропетровщині. Найбільша сума хабара, яку задокументували правоохоронці минулого року в Україні, склала 11 млн доларів.

Найбільше хабарників виявляють у земельних відносинах та охороні здоров’я.

За матерілами Тиждень.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Найпоширеніші хабарі серед українців – від 10 до 30 тисяч грн”
  1. Довели народ до зубожіння, обдерли. як липку, на кожному місці сидть корупціонер!Варто тільки прийняти завідомо хибній закон, чи реформу і без хабаря просто не вирішиш проблему. От медична реформа – до спеціаліста не потрапиш, бо спочатку треба пройти сімейного лікаря, якого дідька з два щастанеш на місці, бо він на викликах постійно. А тебе ж болить, а не міністра, який прийняв. От і даєш хабаря за те. що раніше було елементарним. профі працюютьв раді,Дай їм бог лікуватися, там, де я!!!. Може комуністи заблокують цю реформу, бо чула, що протестували. всі стражденні вам спасибі скажуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *