13 квітня 2013 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка під час проведення засідання Конференції Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки відбулися вибори голови Всеукраїнської студентської ради.

У голосуванні взяли участь делегати з усіх регіонів України, які представляли органи студентського самоврядування своїх вищих навчальних закладів. Вибори проводились шляхом таємного голосування і згідно з Положенням ВСР.

За результатами підрахунку голосів лічильною комісією, більшість делегатів підтримали кандидата Олександра Тура (87 %) – студента 5 курсу Київського національного лінгвістичного університету.

З перемогою новообраного голову привітали присутні на Конференції начальник відділу гуманітарної освіти Міністерства освіти і науки Сергій Храпатий, голова Ради ректорів вищих навчальних закладів III – IV рівнів акредитації Полтавського регіону, ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко та помічник голови Київської міської державної адміністрації Роман Лелюк.

Нагадаємо, що відповідно до Положення Всеукраїнської студентської ради, найвищим органом управління Ради є Конференція, яка збирається не менше ніж один раз на рік, і обирає голову Ради, заслуховує звіт та дає оцінку діяльності голови та керівних органів Ради.

За інформацією ВСР

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу