11 квітня 2013 року на географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочав роботу 2-й тур Всеукраїнської студентської олімпіади з географії, що проводиться з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді.

Олімпіаду відкрив голова оргкомітету, проректор з наукової роботи КНУ імені Тараса Шевченка, професор Сергій Вижва. Він від імені ректора університету Леоніда Губерського привітав учасників олімпіади з початком роботи, побажав їм творчих успіхів.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернувся заступник голови оргкомітету, декан географічного факультету професор Ярослав Олійник. Він розповів про сучасний стан та перспективи розвитку факультету і представив членів журі, серед яких декани географічних факультетів ВНЗ України, науково-педагогічні працівники факультету та інших ВНЗ і вчені академічних установ м. Києва.

Всього в олімпіаді беруть участь 38 студентів з класичних і 27 з педагогічних ВНЗ різних регіонів України.

Олімпіада охоплюватиме теоретичний і практичний тур. За результатами цих завдань буде визначено кращих претендентів. Студентів привітали колективи художньої самодіяльності факультету.

 

За інформацією КНУ імені Тасара Шевченка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу