11 квітня 2013 року у Сумах відкрили ІХ Всеукраїнський турнір юних журналістів. Урочисте відкриття турніру відбулося на базі Сумської гімназії №1, до якої завітали 19 команд з Волині, Донеччини, Запоріжжя, Хмельниччини, Харківщини, Сумщини. Команду професійного журі представляли кращі фахівці журналістської справи, викладачі вищих навчальних закладів України, а також студенти – колишні учасники турніру.  

Підтримку в організації та проведенні турніру щороку надає управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Сумської міської ради, а також інформаційно-методичний центр. 

З нагоди свята юних журналістів привітав тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника управління – начальника відділу управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Юрій Харламов, який зазначив, що Сумщина завжди гостинно зустрічає учасників Всеукраїнського турніру юних журналістів, адже це не просто командні змагання учнів в умінні користуватися професійними методами і прийомами сучасних засобів масової інформації, а й чудова можливість знайти друзів й однодумців.

Зі словами вітання й підтримки обдарованої молоді звернулася до присутніх представник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України Людмила Пясецька, зазначивши, що проведення саме таких турнірів дає можливість школярам ширше й повніше розкрити себе, зорієнтуватися у виборі майбутньої професії. Вона додала, що цього року учасникам Всеукраїнського турніру юних журналістів стали як уже відомі на сьогодні команди, так і новачки, що свідчить про підсилення інтересу до професії журналіста.

Урочисте відкриття, організоване Сумською гімназією №1 та Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, супроводжувалося яскравими виступами юних вокалістів, танцівників та майстрів гумористичного слова, що створювало чудовий настрій та легку приємну атмосферу спілкування.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу