Майбутні науковці представляють Україну на міжнародному конкурсі Intel ISEF 2012 -14-18 травня 2012 року у місті Піттсбург, штат Пенсільванія, США, відбудеться фінал конкурсу Intel ISEF-2012. У міжнародних змаганнях братимуть участь фіналісти національного етапу конкурсу науково-технічної творчості серед школярів.

Україну представлятимуть учні 9-11 класів, роботи яких відібрало наукове журі з понад 270 наукових проектів, поданих на національні конкурси «Intel-Техно Україна» та «Intel-Еко Україна» у 13 категоріях знань, серед яких: енергетика, екологія та проблеми довкілля, біологічні науки, науки про Землю, науки про людину, хімія, хімічна та біологічна інженерія, екологічна інженерія та енергозберігаючі технології.

Серед українських школярів, які вирушають до Піттсбурга – переможці Конкурсу наукових робіт школярів «Intel-Техно Україна»:

Андрій Ситник, Нетішинський загальноосвітній ліцей (Хмельницька обл.);

Євгенія Сорока, ліцей «Наукова зміна» Дарницького району м. Києва;

Олександра Гуленко, Олександра Іванова, Природничо-науковий ліцей №145 м. Києва;

та переможці Конкурсу наукових робіт школярів «Intel-Еко Україна»:

Поліна Коваленко, Хіміко-екологічний ліцей м. Дніпропетровська, Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді;

Анна Ємець, Хіміко-екологічний ліцей м. Дніпропетровська, Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді;

Михайло Рімель, спеціалізована загальноосвітня школа №45 м. Львова, Львівська обласна Мала академія наук.

Довідка:

Intel® ISEF (International Science and Engineering Fair) – найбільший міжнародний науковий конкурс для школярів у світі. Вже 63 роки поспіль ISEF щороку збирає понад 1500 талановитих школярів з більш ніж 50-ти країн світу. Конкурс набув статусу міжнародного в 1958 році, коли до участі долучилися команди школярів з Канади, Німеччини та Японії. Призовий фонд конкурсу становить 4 мільйони доларів.

Україна бере участь у Конкурсі з 2005 року. Українські школярі гідно представляють Україну на міжнародному рівні: за ці роки вони вибороли понад 20 нагород, а іменами трьох з них названо малі планети.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *