Протягом 12 – 16 квітня 2013 року у Миколаєві триває фінальний етап ХV Всеукраїнського турніру юних істориків, який проходить на базі Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І – ІІІ ступенів № 7 Миколаївської обласної ради.

У заключному етапі турніру беруть участь 154 учні 7 – 11класів. У складі 30 команд – представники Вінниччини, Волині, Донеччини, Житомирщини, а також Запорізької, Львівської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Рівненської, Харківської областей, міст Києва та Севастополя.

Зі словами вітань до присутніх звернулись: директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Анна Старєва, завідувач сектору Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Тетяна Гінетова, проректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко. На відкритті турніру художніми номерами вітали гостей дитячі колективи Миколаївщини.

У програмі туру заплановані екскурсії містом. Учні отримали задоволення від перебування в обласному краєзнавчому музеї «Старофлотські казарми». Події турніру постійно висвітлюються в обласних та районних засобах масової інформації, на сайтах адміністрації та управління освіти і науки обласної державної адміністрації, Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Результати перших днів інтелектуального історичного марафону показали, що в багатьох школах України ведеться належна цілеспрямована робота з обдарованими учнями і турніри є улюбленими змаганнями юних інтелектуалів нашої держави.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу