11-13 квітня в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася XXIII  Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2013».

Цьогоріч очікується велика кількість випускників загальноосвітніх навчальних закладів – близько 308 тисяч. Виставка «Освіта та кар’єра» має стати для них орієнтиром у виборі подальшої долі, допоможе визначитися з вищим навчальним закладом та майбутньою професією. Захід розрахований на людей, які хочуть навчатися як в Україні, так і за кордоном. При цьому відвідувачів можуть цікавити різні програми: когось – вивчення іноземних мов, когось – середня освіта за кордоном, і, звичайно, вища освіта.

Під час роботи виставки також відбулися інтерактивні тренінги для молоді, яка шукає роботу. Окрім того, – презентація передового навчально-методичного досвіду: посібників і освітніх комп’ютерних програм тощо.

Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра» проводиться щороку з метою залучення суспільного інтересу до освіти, пропаганди досягнень України у цій галузі та формування єдиного світового освітнього простору.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу