У Вінницькій області про шкідливість наркотиків дітям розказуватимуть старшокласники -Шкідливі звички, які, на жаль, притаманні нашому суспільству – зловживання алкоголем, наркотиками, тютюнопаління, руйнують теперішнє та майбутнє людини.

Значною мірою, негараздів від шкідливих звичок можна уникнути, якщо озброїти в першу чергу молодь ефективною інформацією щодо медичної шкоди для здоров’я та наслідками, які руйнують організм. Будь-яку ситуацію легше попередити, ніж потім знаходити непростий вихід в лікуванні та реабілітації таких людей. Є два напрямки можливого попередження. Це робота безпосередньо з самою молоддю, бесіди з батьками.

Наприкінці травня планується заслухати в комітеті охорони здоров’я та материнства обласної ради пропозиції наркодиспансера щодо системної профілактики шкідливих звичок. Фахівці-наркологи можуть разом з вчителями, соціальними службами для молоді через інститути післядипломної освіти оснастити вчителів, які постійно проходять курси підвищення кваліфікації для того, щоб дитина в Обласному центрі, Тростянецькому або Оратівському районах отримувала однакову інформацію. Наприклад, це можуть бути прості брошури з декількома порадами, про те як підлітку в компанії відмовитись від алкоголю та тютюну і не стати «білою вороною».

Інформація передаватиметься вчителю, від вчителя – старшокласникам, а від них до молодших школярів. Така система навчання називається «рівний рівному» і вона якнайкраще себе зарекомендувала. Через п’ять років така робота буде проводиться в усіх школах області.

За матеріалами 20minut.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “У Вінницькій області про шкідливість наркотиків дітям розказуватимуть старшокласники”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *