У параолімпійського призера відбирають сім’ю - sobolБронзовий призер Параолімпійських ігор у Лондоні з академічної греблі Денис Соболь може залишитися не лише без обіцяної владою квартири, а й без сім’ї. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці Віктор Балога. “Як і багато людей у цій державі – не маю жодних ілюзій стосовно адекватності чиновників. Але історія Дениса Соболя з Полтави виведе з рівноваги будь-кого”, – пише політик.

“На останній параолімпіаді в Лондоні хлопець завоював для України бронзу в академічній греблі. Тоді наш екіпаж обігнав команду з Китаю. По поверненні в Україну Денисові, який ділить 26 квадратних метрів з 9 іншими членами сім’ї, як і годиться, дали орден, грамоту і пообіцяли допомогти з квартирою.

І як часто буває в таких ситуаціях – житло йому так і не дали. Щодо цього 10 квітня 1+1 показав сюжет. І що зробила полтавська влада наступного ж ранку? Ні, не виділила квартиру, не пообіцяла знайти вихід з ситуації, а погрозила багатодітній матері Дениса прокуратурою і позбавленням батьківських прав. За «неналежні побутові умови».

Я розраховую, що держава виправить свою помилку стосовно невиконаних обіцянок, а полтавські чиновники, які дозволили собі погрожувати сім’ї параолімпійця, понесуть найсуворішу відповідальність».

 За матеріалами  opad.org.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *